Wedstrijden Beekbergens Clubtoernooi 2024

08 juni 2024


Hierbij de planning en uitslagen van de tenniswedstrijden van 8 juni t/m zaterdag 15 2024

Zaterdag 8 juni 2024
Aanvang 11.30 uur
HE
Victor Albers - Anton van Gelder 2-1 (Opgave Victor Albers)
Aanvang 13.00 uur
HD
Lars van Engeland en Sören Reitsma - Edwin Bloemendaal en Carlo Hoedt  1-6 1-6
HD
Rinus Jorna en Willie Plante - Gertjan de Groot en Ruben de Groot 3-6 6-4 11-9  
Zondag 9 juni 2024
Aanvang 12.00 uur
GD
Richard Meerhof en Ester Goossens - Carlo Hoedt en Mendya Hoedt 6-1 6-1
HE
Jurjen Vrijs - Marco Franke 6-1 6-2
GD
Bert Jan Aartsen en Yvonne Reitsma - Wouter Bouhof en Denise Visch 4-6 1-6
Aanvang 13.30 uur
GD
Gerrit Berends en Patrycja Gola - Willie Plante en Anneke Wassink 6-3 6-3
HE
Dewin Wilbrink - Ruben de Groot 1-6 6-7
HE
Matthijs Nijkamp - Niels Schut 1-6 2-6
Aanvang 15.00 uur
HD
Bert Jan Aartsen en Ramon Bijsterbosch - Jan Boers en Tom Bouwmeester 6-3 6-0
GD
Edwin Bloemendaal en Nathalie Leboraga - Willem Zandbergen en Geertje Zandbergen 7-5 7-6
HD
Roy Bouwmeester en Marko Pit - Remco Brommer en Ruud van Nieuwenhuyzen 6-4 6-2
DD
Aletta Wilbrink en Mara Wilbrink - Marjolein Berends en Anouk Vink 6-1 6-4
Maandag 10 juni 2024
Aanvang 18.00 uur
HD
Joop van de Kruis en Peter Wilbrink - Timme de Ru en Jurre Tijhof 6-1 7-6
DD
Esmee Berends en Sara Hars - Willemien de Bruin en Marieke van Engeland 1-6 6-4 10-5
Aanvang 19.30 uur
HD
Gerwin Vink en Tim Vink - Jacco Buurman en Michiel de Groot 0-6 1-6
HE
Niels Schut - Robbert van Rijkom 4-6 6-3 10-4
DD
Patrycja Gola en Debbie Vrijs - Christel Bloemendaal en Fleur Bloemendaal 6-2 6-4
Aanvang 21.00 uur
GD
Matthijs Nijkamp en Nicole Bosman - Tim Vink en Esmee Berends 6-0 6-1
GD
Ramon Bijsterbosch en Margreet Bergsma - Jurre Tijhof en Sam Vink 6-3 6-1
Dinsdag 11 juni 2024
Aanvang 19.00 uur
GD
Sören Reitsma en Fleur Bloemendaal - Jan Denekamp en Christel Bloemendaal 1-6 4-6
HD
Jacco Buurman en Michiel de Groot - Bert Jan Aartsen en Ramon Bijsterbosch 3-6 7-6 10-8
DD
Aletta Wilbrink en Mara Wilbrink - Esmee Berends en Sara Hars 2-6 5-7
DD
Marjolein Berends en Anouk Vink - Willemien de Bruin en Marieke van Engeland 3-6 6-7
Aanvang 20.30 uur
GD
Ramon Bijsterbosch en Margreet Bergsma - Richard Meerhof en Ester Goossens 2-6 5-7
HD
Gerwin Vink en Tim Vink - Tom Bouwmeester en Jan Boers 4-6 1-6
HD
Joop van de Kruis en Peter Wilbrink - Roy Bouwmeester en Marko Pit 3-6 6-7
HD
Timme de Ru en Jurre Tijhof - Remco Brommer en Ruud van Nieuwenhuyzen 6-2 7-5
Woensdag 12 juni 2024
Aanvang 18.00 uur
HE
Matthijs Nijkamp - Robbert van Rijkom 1-6 1-6
HD
Anton van Gelder en Marko Franke - Rinus Jorna en Willie Plante 6-3 6-2
Aanvang 19.30 uur
GD
Jurre Tijhof en Sam Vink - Carlo Hoedt en Mendya Hoedt 6-1 6-0
GD
Edwin Bloemendaal en Nathalie Leboraga - Wouter Bouhof en Denise Visch 4-6 1-6
Aanvang 21.00 uur
HE
Dewin Wilbrink - Rinus Jorna 6-2 6-0
GD
Remco Brommer en Gertrude Brommer - Matthijs Nijkamp en Nicole Bosman 6-3 6-4
HD
Gertjan de Groot en Ruben de Groot - Lars van Engeland en Sören Reitsma 6-1 6-3
HE
Marko Franke - Anton van Gelder 2-6 2-6
Donderdag 13 juni 2024
Aanvang 19.00 uur
HE
Ruben de Groot - Rinus Jorna walkover
HE
Ruben de Groot - Robbert van Rijkom 4-6 5-7
GD
Willem Zandbergen en Geertje Zandbergen - Bertjan Aartsen en Yvonne Reitsma 3-6 4-6
GD
Gerrit Berends en Patrycja Gola - Jan Denekamp en Christel Bloemendaal 3-6 0-6
Aanvang 20.30 uur
HE
Jurjen Vrijs - Anton van Gelder 6-0 6-1
GD
Matthijs Nijkamp en Nicole Bosman - Edwin Bloemendaal en Nathalie Leboraga 4-6 6-2 10-6
GD
Willie Plante en Anneke Wassink - Sören Reitsma en Fleur Bloemendaal 6-1 6-3
Aanvang 21.00 uur
DD
Margreet Bergsma en Ester Goossens - Patrycja Gola en Debbie Vrijs 6-2 6-0
Vrijdag 14 juni 2024
Aanvang 19.00 uur
HD
Joop van de Kruis en Peter Wilbrink - Lars van Engeland en Sören Reitsma 6-1 6-2
GD
Nicole Bosman en Matthijs Nijkamp - Ramon Bijsterbosch en Margreet Bergsma 5-7 3-6
Aanvang 20.30 uur
GD
Gerrit Berends en Patrycja Gola - Sören Reitsma en Fleur Bloemendaal 6-3 6-2
HE
Anton van Gelder - Dewin Wilbrink 6-2 6-4
HD
Roy Bouwmeester en Marko Pit - Edwin Bloemendaal en Carlo Hoedt 6-1 6-2

Zaterdag 15 juni 2024
Aanvang 11.30uur

HE
Jurjen Vrijs - Robbert van Rijkom

GD
Richard Meerhof en Ester Goossens - Jan Denekamp en Christel Bloemendaal

HD
Anton van Gelder en Marko Franke - Jacco Buurman en Michiel de Groot

GD
Tim Vink en Esmee Berends - BertJan Aartsen en Yvonne Reitsma

Aanvang 12.30 uur

GD
Jurre Tijhof en Sam Vink - Willie Plante en Anneke Wassink

Aanvang 13.00 uur

GD
Remco Brommer en Gertrude Brommer - Wouter Bouhof en Denise Visch

Aanvang 14.30 uur 

HD
Tom Bouwmeester en Jan Boers - Tim de Ru en Jurre Tijhof

DD

Margreet Bergsma en Ester Goossens - Esmee Berends en Sara Hars

HD
BertJan Aartsen en Ramon Bijsterbosch - Joop van de Kruis en Peter Wilbrink

 

 

 

Nieuwscategorieën

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 55 506 2763

Adres

Veldhofweg 31
7361 TA Beekbergen

KVK-nummer

40101525